hermanos-home

Stęszew ul. Łąkowa

Nowe domy z pompą ciepła

Informacje podstawowe

cena:

448 000 pln

termin oddania:

II-III kwartał 2023

powierzchnia działki:

370 m2

powierzchnia domu:

69 m2

media:

prąd, woda, kanalizacja, pompa ciepła

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Uwaga!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową realizacją w Stęszewie. Nasze ekologiczne domy z pompami ciepła ulokowane w spokojnej okolicy w towarzystwie zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej. Ulica ślepa z mocno ograniczonym ruchem samochodowym.

Projekt domu o prostej, nowoczesnej bryle z dwuspadowym dachem, zachwycający nowoczesną kompozycją wykończenia. Wejścia do lokali osłonięto płaską formą zadaszenia i wyraźnie od siebie odizolowano murkiem. Program wewnętrzny na parterze obejmuje otwartą strefę dzienną, a dostępny z salonu taras uzupełnia przestrzeń wypoczynkową. Zaprojektowana w środkowej części przestrzeń zaprasza do rodzinnego posiłku. Kuchnia w kształcie litery „U” oferuje wygodny układ funkcji, z obszernym blatem roboczym i odpowiednią ilością szafek do przechowywania. W kuchni zaprojektowano również okno, które fantastycznie doświetla całą strefę. Zaprojektowane obok wejścia pomieszczenie to otwarta kotłownia, w której przewidziano możliwość zabudowy szafy wnękowej. Zasadniczym atutem projektu jest dodatkowe pomieszczenie na parterze które daje możliwość wygospodarowania małego biura czy pokoju gościnnego.

Finansowanie

Współpracujemy z wiekszościa polskich banków, oferujących najlepsze produkty kredytowe
i finansowe.

Rozkład pomieszczeń

Oferowany projekt to sprawdzony dom dla rodziny z dwójką dzieci.

parter
(43,01 m2)
salon+komunikacja
31,39 m2
kuchnia
6,45 m2
WC
2,33 m2
korytarz
3,35 m2
pokój
5,53 m2
salon
18,22 m2
kl. schodowa
4,83 m2
wiatrołap
2,70 m2
piętro
(38,46 m2)
pokój
8,61 m2
pokój
9,16 m2
pokój
8,07 m2
łazienka
8,73 m2
komunikacja
3,89 m2

Informacje podstawowe

cena:

448 000 pln

termin oddania:

II-III kwartał 2023

powierzchnia działki:

370 m2

powierzchnia domu:

69 m2

media:

prąd, woda, kanalizacja, pompa ciepła

Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Uwaga!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową realizacją w Stęszewie. Nasze ekologiczne domy z pompami ciepła ulokowane w spokojnej okolicy w towarzystwie zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej.
Ulica ślepa z mocno ograniczonym ruchem samochodowym.

Projekt domu o prostej, nowoczesnej bryle z dwuspadowym dachem, zachwycający nowoczesną kompozycją wykończenia. Wejścia do lokali osłonięto płaską formą zadaszenia i wyraźnie od siebie odizolowano murkiem. Program wewnętrzny na parterze obejmuje otwartą strefę dzienną, a dostępny z salonu taras uzupełnia przestrzeń wypoczynkową. Zaprojektowana w środkowej części przestrzeń zaprasza do rodzinnego posiłku. Kuchnia w kształcie litery „U” oferuje wygodny układ funkcji, z obszernym blatem roboczym i odpowiednią ilością szafek do przechowywania. W kuchni zaprojektowano również okno, które fantastycznie doświetla całą strefę. Zaprojektowane obok wejścia pomieszczenie to otwarta kotłownia, w której przewidziano możliwość zabudowy szafy wnękowej.

Zasadniczym atutem projektu jest dodatkowe pomieszczenie na parterze które daje możliwość wygospodarowania małego biura czy pokoju gościnnego.

Strefa nocna na poddaszu jest bardzo przemyślana. Dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego w całym budynku pokoje na poddaszu zyskały zdecydowanie lepszą ustawność, mamy praktycznie pełną dowolność adaptacji pokojów. Rodzina ma tutaj do dyspozycji dwa pokoje dla dzieci oraz sypialnię główną. Na piętrze znajduje się naturalnie doświetlona łazienka z wanną lub prysznicem

Finansowanie

Współpracujemy z wiekszościa polskich banków, oferujących najlepsze produkty kredytowe
i finansowe.

Zakres oferty

 • budynek w technologii murowanej
 • dach pokryty dachówką betonową
 • okna w pakiecie 3-szybowym
 • rolety elektryczne w kolorze okien
 • tynki maszynowe gipsowe
 • posadzki cementowe
 • ogrzewanie podłogowe w całym lokalu (parter+ piętro)
 • Pompa ciepła!
 • podłączone media: prąd, woda, kanalizacja
 • dojazd utwardzony
 • podjazd dla auta  i dojście do budynku z kostki brukowej
 • do każdej połówki przypada aż ok 185m2 działki
 • działki ogrodzone, podjazd otwarty
 • przygotowane wyjście pod montaż paneli fotowoltaicznych

Lokalizacja

Zasadniczym atutem jest bliskość węzła komunikacyjnego drogi szybkiego ruchu S5 prowadzącej zarówno w stronę Wrocławia jak również w stronę Poznania do drogi A2 Warszawa- Berlin. W okolicy wiele terenów spacerowych oraz pod aktywności fizyczne. Nieopodal pełna infrastruktura jak szkoły, przedszkole, sklepy, apteka w zasięgu dosłownie minuty.

Dane techniczne

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które zamawiamy u sprawdzonych, markowych producentów.

hermanos-tech-img

Izolacja

Wszystkie przegrody zewnętrzne muszą skutecznie chronić przed ucieczką ciepła, dlatego podczas projektowania priorytetowym zadaniem było zachowanie ciągłości termicznej i ograniczenie powstawania mostków termicznych na każdej kondygnacji domu: od fundamentów przez ściany konstrukcyjne i ocieplenie dachu.

hermanos-tech-img

Akustyka

Okna na 3-szybowe, które zastosowaliśmy w naszych domach posiadają zwiększony współczynnik tłumienia hałasu oraz niski współczynnik przenikalności cieplnej.

Ogrzewanie

Na ogrzewanie zużywa się ponad 70% energii pobranej na potrzeby funkcjonowania gospodarstw domowych. Zastosowanie niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego zapewni taki sam komfort użytkowania przy niższej o 2 stopnie temperaturze pomieszczenia i realnych oszczędnościach dla Nabywców. Piec gazowy zastąpiliśmy o 20% wydajniejszym piecem kondensacyjnym.

Przeszklenia

Zastosowaliśmy trzy metody ograniczenia strat ciepła poprzez okna: wybór stolarki o dobrych parametrach technicznych, odpowiednie osadzenie okien w murze z wykonaniem prawidłowego ocieplenia w celu eliminacji mostków termicznych, montażu puszek podtynkowych do rolet ze szczelną izolacją wokół. Pobierz PDF

Wykończenie

W podstawowej wersji oddajemy domy w stanie deweloperskim. Lata doświadczenia i znajomość każdego aspektu naszych realizacji pozwalają nam jednak zaoferować Państwu wykończenie domu przy wykorzystaniu usług jednego z naszych sprawdzonych podwykonawców.

Skontaktuj się z nami

790 577 090

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.